Kolejny raz NIE dla pieniędzy na żerkowskie wsie!

Sołtysi Gminy Żerków, na noworocznym spotkaniu z Władzami Gminy Żerków, a raczej Sekretarzem Michałem Surmą kolejny raz powiedzieli NIE dla Funduszu Sołeckiego w Gminie Żerków!

Kolejny raz, kiedy to Wy nie dostaniecie pieniędzy na rzeczy, które chcecie zmieniać w swoim otoczeniu. Kolejny raz, jak to kiedyś powiedział radny Andrzej Stachowiak, będziecie musieli żebrać o pieniądze aby cokolwiek zrobić!

Kolejny rok jesteście uzależnieni od decyzji JEDNEJ osoby w tej Gminie!

Kolejny rok nie zbudujecie placu zabaw, chodnika, nie kupicie czegoś do sali, nie zrobicie festynu, jeżeli Wasz „Sołtys” nie pójdzie po daninę do Urzędu. Dlaczego Sołtys w cudzysłowie ? Nie powiecie mi, że osoba która głosuje przeciwko pieniądzom dla lokalnej społeczności jest dobrym Sołtysem. Jest on co najwyżej osobą, która przychodzi na sesję i czasami coś spróbuję zrobić, chociaż i to nie zawsze im wychodzi!

Trudno, jak to mówią, „karawana jedzie dalej”. Kolejny rok zastoju, kolejny rok bez możliwości decydowania przez Was na co wydać pieniądze, kolejny rok ignorancji. Poczekamy, przeżyjemy i naprawimy tą Gminę…

Redakcja Żerków.Info