Wyjazd do kuratorium bez przewodniczącego komisji edukacji. Radny z Żernik ważniejszy?

Ciekawy temat podniósł radny z Żółkowa Bogdan Bożejewicz . Wyjazd do kuratorium miał miejsce w zeszłym tygodniu. Po dyskusji na temat oświaty radny zapytał, dlaczego przewodniczący komisji oświaty nie pojechał na wizytę w Kuratorium.

DSC_0349

Radny Janusz Szóstek odpowiedział:
-„Zostałem zaproszony przez burmistrza i pojechałem jako radny niezależny”.

Radny Stachowiak opisał sytuację jako dziwną:
-„W takim wypadku zlikwidujmy Komisję oświaty, ponieważ skoro przewodniczący ani zastępca komisji nie bierze udziału w takim wyjeździe, to ta komisja jest niepotrzebna”.

Sytuacja kuriozalna, bez wątpliwości. Zastanawia nas stanowisko radnego Stachowiaka, który staną przeciwko swojemu koledze z rady, Januszowi Szóstkowi.

DSC_0351

Radny Andraszak oraz sekretarz Michał Surma przedstawili, że rozmowa była luźna i nie przedstawili żadnego stanowiska po tym spotkaniu, dlatego to spotkanie nie jest wiążące dla żadnej ze stron.

Jak się dowiedzieliśmy ani Przewodniczący ani zastępca nie zostali poinformowani ani zaproszeni do wyjazdu.

Żerków.Info MŁ

 • Dobre

  Ważne że radny z terenu, na którym nie ma szkoły pojechał 😀 Kabaret…przykry

 • Ela

  To co oni robią to jest śmieszne poprostu 3święta burmistrz nie potrafi sam jechać tylko bierze swojego pazia niech się zajmą odjazdem na wioskach zobaczyć co jest potrzebne a nie ujazdzki robić za naszą kasę Panie burmistrzymu by się pan wstydził inny to czytają czasz odejść i zabrać ze sobą całą grupę emerytuw bo jak się wchodzi do waszego urzędu to w biurach są nie mili jadę plują czasz się zapisać do klubu emerytów i rencistuw ponoć takie coś funkcjonuje w gminie Żerków

  • Żerard

   Gerard od kiedy zmieniłeś imię na Ela?

 • ale jaja

  Przecież wiadomo kto rządzi w ŻERKOWIE.Czyste jaja,brawo Stachowiak

 • Agnieszka

  Ciekawe kogo ta trójka wystawi w wyborach. Mówi się że sekretarz jest dla nich zbyt młody, więc kto wie.