Pojechali na wycieczkę…zabrali misia w teczkę?

Dotarły do nas informację, że pracownicy Urzędu Miasta i Gminy Żerków pojechali na wycieczkę. Jak każdego roku, tak i w tym wybrali się w podróż. Zaciekawił nas ten temat, jaki kierunek obrali w tym roku. Niestety, nie wiemy zbyt wiele.

Postanowiliśmy wysłać pismo do Urzędu, celem sprawdzenia kto, kiedy i gdzie pojechał oraz jaki był cel wycieczki. Istotną kwotą był również koszt, ale o tym później.

Otrzymaliśmy taką odpowiedź:

Także wiemy tyle, co nic. Nawet pytanie o koszty wycieczki pozostało bez odpowiedzi. Zastanawiam się, jaki związek z ochroną danych osobowych ma udostępnienie celu i kosztów wycieczki. Lakoniczne odpowiedzi z urzędu to element nieodłączny tej władzy. O wszystko musimy się dopytywać, prosić o uzupełnianie itd.

Może ktoś z Was wie dokąd pojechali urzędnicy i ile to kosztowało?

Założyliśmy że to była jednak wycieczka autokarowa, choć możemy się mylić i w tym roku polecieli samolotem? Kto wie, jak powiedzieć nie chcą 🙁

Redakcja Żerków.info

  • piotrek

    Poczytajcie te paragrafy i przepisy. Jesli nie pasują – to zmieńcie je. Jesteście cholernie czepialscy. Az pachnie początkiem kampanii. Takie metody – przeważnie działają odwrotnie. Nie mieszkam w gminie Żerków… więc lata mi kto u was rządzi, czy rządzić będzie. Śmieszy mnie jedynie przyjety, mizerny styl zdobywania potencjalnych wyborców.